Jak řešit problémy s erekcí?

Home / Business / Jak řešit problémy s erekcí?

Ztráta, nebo problémy s erekcí. To je téma, o které se mezi muži zkrátka nemluví, a je naprostým tabu. Mnoho jedinců, kteří těmito problémy trpí, tak tuto problematiku nejen, že neřeší, ale v mnoha případech také ignorují, a to i přesto, že poruchami erekce trpí až každý třetí muž, a to již ve věku čtyřiceti let. Mnoho z nich však dokáže tento choulostivý, a citlivý problém vyřešit i bez lékařského, odborného dohledu. Jak ale na to? Jaké mohou být příčiny tohoto problému? Jak zvýšit erekci Eresin.cz? Nebo zkrátka, jak těmto problémům předejít? Mezi nejhlavnější příčiny ztráty erekce, může patřit především vysoké množství požitého alkoholu, nebo jiných, omamných látek.

léky

Ty pak mají vliv nejen na ztrátu erekce, ale také na celkové zdraví jedince. Dalším důležitým faktorem může být také psychická stránka jedince, kdy například dlouhodobé vystavení se stresu, depresím, či úzkostem, může vést opět k problémům s erekcí. Svou roli v náhlém selhání erekce hraje, samozřejmě, také nervozita. V neposlední řadě, je asi největším faktorem (nejen) ztráty erekce mužský pohlavní hormon – testosteron. Ten, ač je ho během dospívání v těle dostatek, ubývá spolu s věkem, a jeho hladina neustále klesá. Mnohdy je právě toto příčinou nejen selhání erekce, ale také možné ztráty plodnosti jedince.

problémy s erekcí

Mnoho lékařů tento problém řeší předepsanými léky, které jsou však nebezpečné pro některé, rizikové, skupiny. Mezi ně pak patří například pacienti, trpící kardiovaskulárními problémy, nebo cukrovkou. Z tohoto důvodu jsou na trhu také volně prodejné vitaminové komplexy, či doplňky stravy, které obsahují podpůrné látky, jako je například L – Arginin. Takové doplňky pak užívají i ti jedinci, kteří poruchami erekce netrpí, jelikož tím napomáhají například lepšímu prokrvení svalů, či ke zlepšení imunitního systému. Za vyzkoušení rozhodně také stojí speciální, Kegelovy cviky, na podporu erekce.