Prodej sro společností

Home / Business / Prodej sro společností

Někdy se i běžnému smrtelníkovi zasteskne a chtěl by přejít z pozice zaměstnance na pozici šéfa. Čímž myslím fakt, že si například založí živnost, získá živnostenský list a bude si vydělávat sám na sebe. Ano, to však není jediná možnost jak být šéfem vlastním, nebo i šéfem více lidí. Můžete si ještě přímo založit společnost. Přesněji společnost s ručením omezeným. Jenže, takové s.r.o už není vtipem, jako živnost. Což ve srovnání opravdu platí. U s.r.o je daleko složitější se někam dostat. A když se něco pokazí, může Vás to stát živobytí. Živnost je takto jištěna, že pokud krachnete, všechno je v pořádku, relativně. Živnosti jsou jištěny a dům Vám za to neseberou. Většinou ani auto ne. Pokud, ale selžete jako firma, společnost a to s ručením omezeným může Vás tato sranda přijít na hodně.

dum nebo byt

Rizika pryč a přímočaře k tomu jak bít boss. Šéf společnosti, která zaměstnává pokud možno i vícero lidí. Půjdete a živnost si založíte, ne ? Jestli Vás napadly otázky typu jak, kdy, kde. Jste na tomto článku správně. Není vůbec potřeba živnost nějak složitě zakládat, když v tomto oboru nemáte žádné zkušenosti. Nemějte strach. Znáte to i z filmu, firmy se přeci prodávají. Za neskutečné peníze. Můžete jít a koupit si Seznam, na kterém si denně hledáte novinky. Jenomže my se tady bavíme o společnosti, která bude sloužit Vám, běžnému člověku, který s businessem třeba i úplně začíná (není pravidlo).

pouceni o sro

Funguje to tak, že existují společnosti i vytvořené přímo za záměrem prodeje. Prodeje sro s historií laikům. Mají nějakou lehkou historii, například, kdy byly založeny, mají nějaké svoje sídlo a jsou plně využitelné ke všem účelům jako každé jiné s.r.o. Tyto společnosti nemusí být přepsány na Vás jako fyzickou osobu, ale mohou být přepsány na Vás jako právnickou osobu. To v případě, že už nějakou tu firmu máte.