Americká hypotéka bez dokládání příjmů

Home / Peníze / Americká hypotéka bez dokládání příjmů

Potřeba financí, které právě chybí na spořicím či běžném účtu potrápí občas asi každého a pokud není jiná možnost, jak je co nejrychleji získat, tak jsou k dispozici různé formy úvěrů. Nejčastějšími produkty, které žadatelé využívají, jsou spotřebitelské úvěry a hypotéky.
První kroky se žádostí vedou pochopitelně do banky. Žadatelé zde využívají různé formy dalších produktů a mají tak větší šanci peníze získat. Ale bohužel ne všichni, protože podmínky pro získání se v bankách zpřísnily a mnoho klientů kritérii neprojde.

peníze v ruce

Nejčastěji to je kvůli nízkým příjmům či jejich nedoložení nebo jsou překážkou registry dlužníků. Ale naštěstí obdobné úvěry za výhodných podmínek poskytují i nebankovní společnosti.
Jedním z oblíbených produktů, které společnosti nabízejí je americká hypotéka bez dokládání příjmů https://www.ferovahypoteka.cz/hypoteky-bez-dolozeni-prijmu/.
Nízké či nedoložené příjmy nemusí být překážkou
V bankách bez potvrzení o příjmech obvykle neprojdete a často jsou problémem i příjmy nesplňující minimální výši.
V případě zmíněného hypotečního úvěru od nebankovních společností se tento problém nechá snadno vyřešit. Za vaše příjmy se totiž může zaručit další osoba, která bude na úvěrové smlouvě vystupovat jako spoludlužník.

peněženka s penězi

Může jít o partnera, rodiče, příbuzné, kolegy i kamarády, kteří jsou ochotni vstoupit do procesu jako spoludlužníci a ručit tak za váš dluh.
Další úlevou a zjednodušením je to, že se nezkoumají registry dlužníků, které jsou často důvodem zamítnutí žádostí u finančních institucí.
V případě americké hypotéky je potřebné splnit ještě podmínku, kterou je zástava nemovitosti. Výhodou tohoto produktu je, že peníze můžete využít na cokoliv a díky ručení nemovitostí můžete získat až 75% z její tržní hodnoty co je už pěkná částka na financování vašich potřeb včetně řešení dluhů a exekucí.

5/5 - (2 votes)