Darování zážitkového dárku

Home / Business / Darování zážitkového dárku

Hledáte vhodný dárek pro blízkou osobu? Rádi byste mu darovali nějaký zábavný zážitek, který by ho nadchl a něčemu novému se přiučil? Nechcete dávat peněžní hotovost, protože to je neosobní a ani zbytečné věci, které by si mohl koupit sám. Není to vůbec jednoduché něco vybrat. Abyste se mu trefili do jeho noty. Rádi vás na jednu inspiraci přivedeme.

gift-553149_960_720

Jedná se o zábavnou hru, kterou může vyzkoušet se svými kamarády nebo svou rodinou. je jen na něm, jaký tým si zvolí. Hra je pro dva až pěti členný tým. Hra není fyzicky náročná a má jednoduché pravidla. Darujte voucher na únikovou hru. Je to skvělá příležitost vyzkoušet si něco nového. Dárek můžete darovat ve speciální bedýnce, která je samotná hádankou. Má zvláštní otevírání, které vás trochu potrápí. Už bedýnka bude první zkouškou. Ve hře se můžete těšit na řešení hádanek, hlavolamů a šifer. Budete hledat ztracené předměty, které vás vedou k zamčeným zámků nebo číselným kódům.

puzzle-1432750_960_720

Úniková hra Kutná Hora Enigmaescape nabízí dvě základní hry. Jednou hrou je Samara a druhou Dvojitý agent.

Hra Samara je podle hororového filmu Kruh. Děj se odehrává ve městě Kolín, kde záhadně umírají obyvatele. Místní koroner vždy konstatuje smrt z příčiny infarktu. Ještě se za dobu své praxe s takovou situací nesetka. Vaším cílem bude vyřešit proč se tak děje a kdo za to všechno může. Budete na to mít dostatek odvahy?

Druhou hrou je Dvojitý agent. hra se odehrává v období sovětského svazu a KGB. Vaším cílem bude zjistit, co se stalo s vaším kolegou a na čem zrovna pracoval? Stalo se mu to, protože bylo jeho krytí prozrazeno. Nebo byl tajný agent někým úplně jiným než se ve skutečnosti zdálo?

Tyto hry nadchnou každého a zažijete u nich spoustu zábavy. Budete jí rozebírat ještě dlouho po samotném ukončení. Co byste na podruhé udělali jinak a v čem jste se rozhodli správně.

4/5 - (1 vote)