Feedbak pedals

Home / Nákupy / Feedbak pedals

Feedback pedals, nebo-li webová stránka s kompletní nabídkou kytarových pedálů od noise po waves pedály. Najdeme zde kompletní výběr dokonce i s limitovanými edicemi. V nabídce tedy nalezneme NOISE pedály, pro výběr dle značky jsou na trh uvedeny: Black Cat Pedals, Caroline Guitar Company, Catalinbread, Collision Devices, Daredevil Pedals, Death By Audition, Dr. Scientist, Earthquaker Devices, Fairfield Circuitry, Fulltone, Keeley Eelectronics, Tsakalis Audioworks a Xtonebox. Většina pedálů v této kategorii jsou modifikací jiných právě proto, aby obsahovaly famózní kombinace pro hraní. Lze díky nim tedy nahrát zvukové efekty od fuzzu, přes overdrive až po distortion.

Noise - Catalinbread Giygas

Další kategorií pedálů jsou SPACE pedály, díky kterým si můžeme dovolit tvořit zvukové efekty typu echo, reverb a delay. Nabídka skýtá značky: Black Cat Pedals, Caroline Guitar Company, Catalinbread, Collision Devices, Daredevil Pedals, Death By Audition, Dr. Scientist, Eartquaker Devices, Keeley Electronics a Tsakalis Audioworks. Neuvěřitelné je, že díky těmto zvukovým efektům se například s pedály Catalinbread Topanga vrátíme do 60. let.

Wave - Dr. Scientist Dusk

Jako poslední na Feedback pedals nalezneme snad nejvíce používané WAVE pedály, s těmi si můžeme dovolit tvořit zvukové efekty wah-wah, phaser, chorus a další. Pro výběr značky se opět nabízí: Black Cat Pedals, Caroline Guitar Company, Collision Devices, Daredevil Pedals, Death By Audio, Dr. Scientist, Earthquaker Devices, Fairfield Circuitry, Fulltone, Keeley Electronics, Tsakalis Audioworks a Xotic. Například pedál Black Cat Mini Trem je univerzální, ideální tedy pro základní užívání. Vzhledem k tomu, že tato společnost obsahuje vše na jednom místě, jsou jejich ceny přijatelné a nákup zde je příjemnou záležitostí. Nakonec jestliže Vás zajímá něco málo z oblasti kytarových pedálů, můžete si přečíst články na jejich blogu, který na Feedback pedals jeho zakladatelé vedou.