Jarní móda pro muže

Home / Nákupy / Jarní móda pro muže

Zatímco v létě jsou pro muže ideální tílka, kraťase ve formě plavek, a žabky, v zimě se zase hodí péřové bundy, zateplené kabáty, a podvlékačky. Jaké je ideální oblečení pro takzvané přechodové počasí, kdy už je na zimní oblečení příliš teplo, ale na lehkou mikinu to ještě není?

Lehká bunda

Pro takzvané přechodové počasí se doslova nabízí nezateplené bundy C-store, které vás ochrání před nepříjemným jarním větrem, ale nepřehřejete se. Volit můžete dle toho, k jakému účelu potřebujete bundu právě vy. Pro pochůzky, cestu do práce, nebo na rande seženete pohodlný nezateplený kabát, ve kterém budete působit elegantně a stylově, na kolo zase cyklobundu, kterou však lze využít i na výšlapy, nebo procházky.

oblečení na věšácích

Mikiny

Pokud jsou odpoledne již teplejší, a vlastně ani nefouká, bude ideální mikina. Že to ještě nevypadá na lehkou mikinu? Zkuste teplejší softshellovou mikinu, polorolák, nebo fleecový svetr, které jsou pro takové to nejasné počasí zkrátka ideální.

Kalhoty

Takové džíny se hodí v téměř každém počasí (snad kromě horkých dnů), ale mnohdy nejsou praktické, ani pohodlné. Manšestráky nejsou zrovna nejstylovější, a oblekové kalhoty zkrátka patří k obleku. Poslední dobou jsou však hitem tepláky, a ano, to pro celodenní nošení. Tepláky už nepatří mezi oblečení, které se nosí na doma, nebo na práci na zahradě. Stylové značkové tepláky můžete obléknout na nákupy, procházky, pochůzky, dokonce i na neformální večírek. Tepláky jsou zkrátka v kurzu, a výběr je ohromný, takže si vybere každý. A to pohodlí!

muž s čepicí

Boty

Zimní zateplené boty už můžete schovat dozadu botníku, a vytáhnout pohodlné tenisky. Stylové tenisky můžete využít jak na kolo, na řízení, tak i pro každodenní nošení.

A kde sehnat tu správnou stylovou módu pro každé roční období, a pro každou aktivitu? Na c-store si vybere zkrátka vybere každý, nabízí se zde ke koupi spousta různých oblíbených značek, a kvalitou se zdejší oblečení může srovnávat s největšími světovými značkami.