Nezapomeňte na elektřinu

Home / Elektro / Nezapomeňte na elektřinu

Jak jste daleko s přípravami na zahájení stavby domku na zahradě? Máte už všechno? Stavební materiál je po kupě. Palety s tvárnicemi. Na spojování tvárnic cement, pí se ek a přívod vody. Samozřejmě míchačku. A stavební lepidlo také. Takže vrtačka s nástavcem je také připravena. A víte, kde vezmete elektrickou energii pro dané nářadí? Míchačka se do rozvodné sítě rozhodně určitě napíchnout nedá. Takže by to chtělo asi stavební rozvaděč, ne?


rozvaděče

Všechno si hned kupovat přece nemusíte!

Jako správný elektrikář laik si hned v první chvíli nemusíte uvědomit, že právě míchačka potřebuje zcela jiné napětí, než je v domácnostech běžné. Takže se stavebním rozvaděčem jste nepočítal. Ale ten si kupovat nemusíte. Míchačku máte také půjčenou. Takže si jej můžete zapůjčit.

Uvidíte, jak hladce potom budou probíhat veškeré práce na Vaší stavbě. Nakonec do stavebního rozvaděče můžete připojit i vrtačku, nebo bourací kladivo. Přívod elektřiny pod správným napětím pak nemusíte řešit odděleně. A jestli si nejste zcela jisti se správným zacházením, nechte si vše potřebné vysvětlit odborníky!

Bez elektřiny to vlastně nepůjde.

Když na to přijde, tak dříve se také stavělo bez elektrického proudu. Ale víte, jak dlouho taková stavby trvala? A jak kvalitní byla? Všechno bylo zpožděné na roky. Vy máte výhodu toho, že se stavebním rozvaděčem získáte rychlost a kvalitu v provedení stavby. I když jde jen o soukromou stavbu, můžete si dovolit takovou vymoženost, jakou stavební rozvaděč rozhodně je.


stavba

Velké stavební firmy už bez stavebních rozvaděčů nepostaví téměř žádnou stavbu. Jenže ty si je kupují a nechají vyrobit na míru. A nemají jen jeden. To je jasné. Ale o tom řeč není.

Vy si zajistěte pronájem stavebního rozvaděče, protože Vás kromě domečku čeká ještě oplocení celého pozemku. A už nyní víte, že manželka do jiného oplocení, než jsou kovová plata umístěná na podezdívce se sloupky, nepůjde. Nakonec, kovová plata jsou již ve výrobě. Takže neotálejte, ať v létě už pobýváte v novém!