Přesaďte květiny stylově

Home / Nákupy / Přesaďte květiny stylově

Květiny jsou nejen krásným doplňkem, který nám oživí interiér i exteriér našeho domu, ale jsou i funkční součástí naší domácnosti. Umí čistit vzduch, a proto by každý doma měl nějakou tu kytku v květináči mít. Existuje nepřeberné množství květin, které můžeme doma pěstovat. Některé jsou téměř bezúdržbové, jiné potřebují péče hodně. Ať už si vyberete jakoukoliv květinu, asi budete chtít, aby zapadla do vašeho domova, a i její obaly vypadaly hezky. Na trhu je obrovské množství květináčů z různých materiálů. Díky tomu můžete z květin udělat vkusný a moderní doplněk, který potěší nejen váš nos, ale i oko. Máme plastové obaly na květináče, kam můžete umístit své zelené miláčky.

květiny na okně

Barevné, bílé i černé
Protože každý máme jiný vkus i co se týče květináčů, zařadili jsme do nabídky velké množství obalů, abyste si mohli vytvořit svůj květinový ráj podle vašeho vkusu. Proto můžete v naší nabídce najít klasické tvary, truhlíky, i čtverce.

Klasika i moderna
I z květiny je možné vytvořit jedinečný doplněk do bytu. Stačí vhodně zvolit tvar, velikost a dekor. Je důležité vždy zvolit obal i květináč zejména podle potřeb každé květiny. Dbejte na to, aby měla květina dostatek prostoru na kořeny, a aby bylo kam lít vodu.

bílý květináč

Chcete něco moderního? Teď frčí květináče a obaly na nožičkách, které u nás také najdete. Umístěte například 3 různě velké květináče k sobě na zem a uvidíte, jak krásně bude výsledek vypadat. Nebojte se experimentovat, s krásným květináčem to půjde samo.

Ať už si vyberete jakýkoliv obal na vaše květiny, jedno je jistě – vykouzlíte s nimi krásnou oázu klidu, ať už v bytě nebo v domě. Prohlédněte si naši nabídku, a třeba objevíte ještě něco ze sortimentu, co zrovna hledáte. Máme vše pro tvoření a dekorace. Milovníci designu si u nás přijdou vždycky na své. Vyberte si u nás cokoliv pro váš útulný domov.