Sidalist je účinný preparát na zkvalitnění erekce

Home / Nákupy / Sidalist je účinný preparát na zkvalitnění erekce

Podmínkou léčebného efektu je sexuální dráždění penisu, tehdy se vlivem oxidu dusnatého navodí potřebný průtok krve penisem, dutinkatá tělíska se plní krví a tím se udržuje ztopoření po celou dobu trvání pohlavního styku. Po jeho ukončení penis pochopitelně opět ochabne, jakmile přestane být patřičně stimulován. Účinná látka působí přibližně 5 – 7 hodin.
šťastný pár.jpg

Bylo prokázáno, že

· preparát účinkuje efektivně v 76 procentech případů erektilní dysfunkce, čímž se dosáhne alespoň dvou pohlavních styků v průběhu týdne.
· účinná látka je schopna pomoci lidem i s těžkou erektilní dysfunkcí, v takových případech je účinnost léčby zhruba 60 procent.
rty se srdíčky.jpg
· podle statistického průzkumu téměř 96 procent mužů zaznamenalo pozitivní účinky v průběhu užívání po dobu více než 24 měsíců.
· většinou zabírá účinná látka již po prvních dvou aplikacích, největší účinnost je zaznamenána až po třech nebo čtyřech dávkách. Podstatné je však řídit se doporučeným dávkováním ošetřujícího lékaře. Léky na bázi Viagry by se měly užívat maximálně jednou denně, tedy 100 mg účinné látky na 24 hodin.

Pouze na předpis

Viagra je vázána pouze na lékařský předpis. Je to z toho důvodu, že jde o preparát, který má vztah ke krevnímu oběhu a pouze odborník (lékař) může posoudit objektivitu jeho využívání. Předepsat jej může kardiolog, urolog, endokrinolog, androlog, případně praktický lékař. Mezi kontraindikace léčivých přípravků pro potlačení erektilní dysfunkce, tedy i léku sidalist, patří nejčastěji:
superman hrdina.png
Srdeční selhání, nízký krevní tlak (hypotenze), nestabilní průběh onemocnění anginou pectoris a stavy po infarktu myokardu a mozkové cévní příhodě. Užívání se rovněž nedoporučuje u vícečetných myelomů, leukémie, při chorobách ledvin a jater. Přípravek je zakázáno užívat současně s nitrity nebo preparáty, které uvolňují oxid dusnatý, např. poppers.