Trápí vás, že nemáte vyšší plat, anebo jiné finanční zdroje?

Home / Peníze / Trápí vás, že nemáte vyšší plat, anebo jiné finanční zdroje?

Problém spočívá v tom, že si banka myslí, že máte nízký příjem na to, abyste mohli získat hypotéku?

Pakliže jste vy sami opačného názoru, zkuste si svou situaci ověřit tím, že požádáte o půjčku jinde, třeba v nebankovní společnosti. A hned zjistíte, jak jste na tom ve skutečnosti. Zatímco banky kladou na žadatele opravdu vysoké nároky, aby riziko, že nebudete schopni splácet, naprosto vyloučily, tak nebankovní společnosti vycházejí z reálných možností žadatelů. Jejich finanční situaci nijak nenadhodnocují, ale ani nepodhodnocují, a to znamená, že právě zde máte mnohem vyšší šanci na úspěch.

money-rain-505602_640

Takže pokud vám v bance nechtějí vyjít vstříc, ať už v té první, druhé, anebo desáté, zkuste to někde úplně jinde – požádejte na webových stránkách nebankovní společnosti.

Požádat o nebankovní hypotéku bez doložení příjmu od Nebankovnihypoteky je opravdu snadné. Velkou výhodou je jistě to, že nemusíte nikam chodit, nemusíte si sjednávat žádné schůzky, ani jinak neztrácíte čas. Stačí, když vyplníte jednoduchý online formulář na webových stránkách společnosti, do kterého zadáte pouze několik vám dobře známých údajů, takže vám taková akce nezabere více, než pár minut.

stacks-2657993_640

To jediné, nad čím možná budete muset přemýšlet, je nemovitost, kterou se za svou půjčku zaručíte. Nebankovní úvěry totiž nezbytně vyžadují ručení nemovitým majetkem. Na druhou stranu, je úplně jedno, jaký druh majetku zvolíte. Může se jednat o váš byt, stejně tak jako o družstevní byt. Můžete ručit pozemkem, zahradní chatkou, anebo rekreačním objektem. Máte mnoho možností na výběr. A to dokonce i v případě, kdy vy sami žádný takový majetek nevlastníte – může se za vás totiž zaručit i libovolná třetí osoba, ať už je to kdokoli. Jde jen o to, zda s tím bude souhlasit. V takovém případě můžete získat tak vysokou půjčku, jaká bude odpovídat hodnotě vámi zvoleného majetku.

5/5 - (2 votes)