Vyzkoušejte aplikaci Spotify!

Home / Online / Vyzkoušejte aplikaci Spotify!

Spotify je služba, která nám může nabídnout mnoho muziky. A to doslova! Je tu pro nás už od roku 2008, ale nebyla ještě v češtině. O češtinu v aplikaci Spotify se zasloužilo v roce 2016 O2. A vy se asi ptáte, co teda to Spotify je.  Ve Spotify si můžete najít všechny skladby či celá alba Vašich oblíbených hudebních skupin či interpretů, uložit si je do oblíbených a poslouchat je kdykoliv se Vám zachce.

hudba ve vašem telefnu
Co dále Spotify nabízí?

Můžete si ve Spotify založit své vlastní playlisty, které se na základě Vašeho výběru skladeb budou přehrávat, když si je spustíte. Dále můžete poslouchat již sestavené playlisty od uživatelů či interpretů. Spotify Vám taktéž nabídne TOP 50 písní. Je to takzvaný žebříček 50 nejlepších a nejoblíbenějších, současných písní. Poté nabízí také čerstvé novinky, které si můžete přehrát. A pokud nemáte tušení, co byste rádi zrovna poslouchali, je tu možnost spustit si Spotify rádio.

Kde všude Spotify funguje?

Do svého smartphonu nebo tabletu si můžete bezplatně stáhnout aplikaci Spotify a poslouchat tak hudbu. Jen musíte mít buď data, nebo musíte být připojeni k Wi-Fi. Musíte být zkrátka online. Dále může Spotify fungovat v konzoli Playstation, kde si v Playstation Store stáhnete aplikaci Spotify, která je zpoplatněna. Dokonce tuto aplikace jde stáhnout do Smart TV. Dále se dá taktéž poslouchat v internetovém prohlížeči.

bílá sluchátka
Kolik stojí Spotify?

Máte 2 možnosti:
1) Pořídíte si Free verzi Spotify – Verze, která je zdarma obsahuje reklamy, nemá neomezené možnosti přeskakování skladeb při přehrávání playlistů, nelze poslouchat offline, musíte být online, nelze poslouchat skladby ve vysoké kvalitě zvuku. Jedno mají ale obě verze společné. Lze přehrávat skladby náhodně.
2) Pořídíte si Premium verzi Spotify – Na rozdíl od Free verze tato svým uživatelům, kteří měsíčně zaplatí 5.99 eur, nabídne přesný opak. To znamená, že tedy umožňuje stejně jako free verze náhodné přehrávání a dále pak nabídne skladby ve vysoké kvalitě zvuku, můžete neomezeně přeskakovat skladby v playlistech, neobsahuje reklamy, lze poslouchat offline, díky uložení skladeb a playlistů.
Spotify myslí i na rodiny či studenty a právě pro ně má zvýhodněnou měsíční sazbu za Premium verzi Spotify. A taktéž je možno zkusit si 30 denní bezplatnou zkušební verzi.
Může se zdát, že měsíční sazba je vysoká, ale Spotify je velmi oblíbenou hudební službou, která má více než 50 miliónů uživatelů, kteří využívají Premium verzi. Ono, ale za takovou službu, ve které si můžete poslechnout všechny skladby, to je částka, ale velmi úměrná.

4.5/5 - (4 votes)