Chcete hubnout? Změňte své návyky.

Home / Business / Chcete hubnout? Změňte své návyky.

Také máte problém s udržením své hmotnosti a kilíčka vám lítají směrem sice dolů, ale za pár týdnů opět nahoru? A také to svádíte na svůj věk s tím, že dochází k hormonálním změnám a díky tomu se zpomaluje váš metabolismus? A také tomu věříte? Stejně jako já? A pochopila jsem, že potřebuji r e ž i m, sama, že to nezvládnu. A začala jsem pěkně od začátku bmi kalkulačka žena Bmikalkulacka.cz.

různá zelenina

Uvěřila jsem reklamě na keto dietu, protože mi systém hubnutí připadal prostě úžasný a hlavně pravdivý. Na webu jsem „skočila na váhu“, kde jsem zjistila své BMI a uložila jsem si ho – toto vám web také umožňuje při přihlášení a můžete si tak svůj váhový graf sledovat a porovnávat. Systém mi zároveň nabídl formu dietního balíčku, který jsem si objednala a k mému překvapení byl doručen v cuku letu. Jídla byla pěkně přehledně srovnaná a jala jsem se hubnout. Především jsem si ale pročetla zásady keto diety a leccos jsem ve svém stravovacím režimu striktně změnila.

keto dieta

Bez toho by to totiž nešlo:

  1. Stanovila jsem si přesné hodiny, kdy budu snídat, svačit, obědvat, svačit a večeřet. Zprvu mi to dělalo problémy, ale zvykla jsem si.
  2. Začala jsem si vážit ovoce a zeleninu. Díky tomu jsem zjistila, že jsem nepořádala tolik zeleniny, co jsem vždycky říkala. Zkuste to a také se podivíte, jak vypadá půl kilogramu zeleniny, kterou je žádoucí denně spořádat. Ale díky tomu, že zeleninu miluji, naučila jsem se ji jíst ve větším množství a na mnoho různých způsobů.
  3. Začala jsem konečně a skutečně dodržovat pitný režim.
  4. Odbourala jsem alkohol. Má totiž spoustu „prázdných kalorií“ a brzdí proces spalování kalorií!
  5. Odbourala jsem nezdravé sladkosti, protože ty mne provázely každý den. Z tohoto jsem měla největší obavy, ale světe div se! I v keto dietě můžete mlsat, ale jen ketosladkosti, které jsou tomu uzpůsobené a chutnají božsky …
  6. A světe, div se podruhé, kilíčka šly dolů jedna radost!