Jste chytří? Ženy vás budou milovat!

Home / Muži / Jste chytří? Ženy vás budou milovat!

Hloupost se nenosila v minulosti a není žádnou výjimkou, že se i v dnešní době hledí na tento jev pohrdavě. Co je mnohem zajímavější, přitažlivější a sexy, je chytrý muž, kterému ženy nemůžou odolat. Nepotřebujete být ovšem žádný studovaný „chytrolín“, úplně bude stačit, když ženám dokážete, že v hlavě máte všeobecné znalosti, které dokážete využít ve vás prospěch.
brýlatý muž

Inteligence jako známka zodpovědnosti

Pochopitelně, že ženám imponuje vlastnost muže, jakou je inteligence. Z ženského pohledu totiž nemá daleko od vlastnosti, kterou pokládají za klíčovou v případě, že o muže mají zájem. Tou je zodpovědnost vůči sobě, ostatním kolem sebe, svému chování a přístupu k životu.
Rozumný chlap totiž dobře ví, na co se už v životě zaměřit, aby to pro něho mělo smysl a přineslo mu to nejen štěstí, ale i zázemí v podobě partnerství s báječnou ženou.
zkřížené ruce

Občas trochu vybíraví

Někdy mají bohužel muži, kteří přistupují k životu seriózně a přemýšlí hlavou při všem, do čeho se pustí, tendenci být vybíraví vůči volbě jejich partnerky. Každá žena je však výjimečná něčím jiným a může se chlubit jinou předností, na co se nesmí zapomínat.
Pokud patříte mezi muže, kteří každý jejich krok důkladně promyslí, než se vůbec odhodlají do toho jít, nehledejte perfektní partnerku, ale díky vaší chytré hlavě si udejte priority, protože každá žena je krásná jinak.

Nepleťte si chytrost s chválením

Dávat najevo ženám, že jste všeználek, který všechno zažil a všude ho bylo dostatek, není v žádném případě atraktivní, ale přízemní a hloupé.
Chytrý muž dobře ví, že se s tím chlubit nikde nemusí, ale přirozeně jeho talent využije ve chvíli, kdy se to bude žádat.Nemějte tedy potřebu povyšovat se nad ženy, na které chcete udělat dojem, protože vaše chvályhodné činy a zážitky, vám ženy nikdy nebudou zobat z ruky, ale naopak – rychle jich prokouknou.

3.5/5 - (2 votes)