Využíváte moderní způsoby komunikace a doručování zásilek?

Home / Business / Využíváte moderní způsoby komunikace a doručování zásilek?

Komunikace s úřady pomocí datové schránky je nyní záležitost naprosto běžná, nejen pro právnické osoby a OSVČ, ale také i vy jako fyzická osoba můžete datovou schránku využít v mnoha případech. Nejen v kontaktu s úřady, ale můžete jejím prostřednictvím zasílat například doporučené dopisy – výhody jsou hned dvě: nemusíte na poštu a ještě je to levnější. Stačí jen pečlivě prostudovat všechny informace o datových schránkách.
použijte smarthphone
A co třeba balíky?
Dnes už nemusíte čekat na balík, v současné době balík může čekat na vás! Převratným způsobem v doručování balíků je POŠTOMAT InPOST.

Dosud se často stávalo, že jste večer ve schránce našli lístek, abyste se na poštu dostavili pro balík. Ale kdy, když jste od rána v zaměstnání a než se vrátíte, je pošta už zavřená. Nezbývá než si pro zásilku dojít až v sobotu. Anebo čekáte na kurýra, který vám v  SMS sdělil, že zboží bude dodáno mezi 10 – 14 hodinou? Musíte si vzít volno z práce nebo žádat o pomoc sousedy, apod.

Jak to udělat, když si balík potřebujete vyzvednout až po práci, což může někdy být i pozdě večer?

Je tu jednoduché řešení. Balík si necháte zaslat na vámi zvolené odběrné místo POŠTOMAT InPOST. Ve větších českých městech je jich již instalováno kolem sta a počet se průběžně zvyšuje. Jsou umísťovány v obchodech a podobných frekventovaných místech, kde se běžně pohybujete. Tato služba je dostupná non-stop, bez front a čekání. Pomocí tohoto zařízení lze balíky vyzvednout ve dne i v noci, o víkendech i svátcích, kdekoliv a kdykoliv.
dárkové balíčky

Proč začít Poštomaty používat?


· čas vyzvednutí si určíte sami, např. při nákupu v obchodním centru nebo při cestě ze zaměstnání

· nečekáte zbytečné fronty na poště nebo výdejních místech

· služba je dostupná 24 hodin denně, 7 dní v týdnu

· balík na vás počká tři dny

· při výběru balíku stačí znát kód, který vám bude zaslán SMS  

· cena při platbě předem je 57,- dobírkou 59,- (platba kartou)

· snadné ovládáník vyzvednutí zásilky stačí jen několik dotyků, díky technologii QR kódu je vše nyní ještě rychlejší a jednodušší

Už brzy bude možné tímto způsobem odeslat zásilku do jiného Poštomatu nebo na běžnou adresu. 

Odpadne tím nutnost čekání na přepážkách a potřeba podřizovat se pracovnímu programu kurýra. Prostě zanecháte balík ve schránce a o jeho doručení bude postaráno přesně podle vašich instrukcí. 

Schránky jsou dobře zabezpečeny a nepřetržitě hlídány kamerami.  

V ceně poštovného bude zahrnuto i pojistné.

Adresný seznam a další podrobnosti o tomto moderním způsobu doručování najdete na webových stránkách.

3/5 - (1 vote)