Zajímavé aplikace pro Android 2018

Home / Online / Zajímavé aplikace pro Android 2018


Pokud si s námi chcete trochu osvěžit přehlídku aplikací, které máte ve svém mobilu s Androidem, nahoďte Google Play a pozorně sledujte!
červený budík
Swift Backup
Zálohovat, zálohovat, zálohovat. V tom tkví tajemství úspěchu, které není třeba vysvětlovat. Aplikace umožňuje zálohování jen těch dat, které si zvolíte, od zpráv až po tapety. Má přehledný design a jednoduchou manipulaci.

YouWatch
Máte-li v oblibě online platformu YouTube, je tohle zcela určitě něco pro vás. Vytváří totiž notifikace, které vám vyskakují na základě vašich klíčových slov, které si předem nastavíte. Filtrovat můžete také podle počtu shédnutí!
android v tabletu
Bucket
Díky této aplikaci si můžete rozplánovat a nastavit své nové cíle a zaznamenávat si, jak se vám na ně daří šetřit finance. Ideální pro udržení přehledu po celý rok 2018, obzvláště pokud máte více bankovních účtů a aplikací k nim. Opět poutavé uživatelské prostředí. Skvělá je také možnost využití offline.

Better Barista
Pokud milujete skvělou, voňavou a krásně naservírovanou kávu jako my, tuto aplikaci si zaručeně oblíbíte. Jedná se o podrobné návody, jak si stvořit svůj vlastní umělecký kousek kávy, doplněné o užitečné tipy a zajímavosti.

Botteled
Chcete se zajímavým způsobem propojit se zbytkem zeměkoule? Vyzkoušejte aplikaci Botteled, a pošlete „vzkaz v lahvi“ komukoli na planetě. Nejlepší je, že nikdy nevíte, ke komu se vaše „lahev“ doplaví, takže si můžete být jisti, že to bude pořádné online dobrodružství.
finanční motivace
Nebula
Ranní budík bývá noční můrou, ale na aplikaci Nebula se nejen hezky dívá, ale také nabízí několik zajímavých doplňků. Při buzení vám zadává různé úkoly, za které dostáváte hvězdy, ze kterých následně můžete stavět souhvězdí.

Floating apps
Tip na závěr pro uživatele tabletů je aplikace Floating apps. Umožňuje zajímavý způsob multitaskingu – zobrazit na obrazovce více spuštěných aplikací najednou.

3/5 - (1 vote)