Jaké dárky, kupují muži ženám nejčastěji

Home / Muži / Jaké dárky, kupují muži ženám nejčastěji

Některé ženy jsou, co se týče pozornosti a pořizování dárků, o něco náročnější, než jiné. Nejvíc se musí zohlednit při samotném výběru, samotný typ ženy. Je hloupost koupit ženě, která nikam nechodí, něco, co doma vůbec nevyužije. Taktéž, jak není dobrý nápad pořídit vařečku a hrnec ženě, která spíš dbá na sebe, než na roli v kuchyni. Po čem vlastně muži, nejčastěji sahají?
malý dárek

·         Šperky
Muži mnohdy spoléhají na jistotu koupit ženě něco líbivého, v podobě šperku. Náhrdelník, náramek, prsten, … je toho celá spousta a jelikož jim je tento svět naprosto cizí, obvykle se dostanou k momentu, koupit první co jim přijde po ruku.
·         Poukázky
Široký výběr všech možných dárkových karet, dává mužům možnost, vybrat ženě nějaký poukaz, anebo službu. Poslat ji na masáž, na kosmetiku, zařídit ji nějaký zážitek, dát ji poukaz do obchodu, ať si koupi co chce, se jako dárek samozřejmě počítá, ale jen v případě, že jste si jistý, že ho i využije.
výročí manželství
·         Pobytové zájezdy
Snad nejúchvatnější dárek, jaký žena ocení je, když ji věnujete nějaký pobytový zájezd. Třeba jenom na víkend, nemusí se jednat o cestování po světě. Každá žena bude ráda, když ji muž vezme někam na „výlet“. Odpočine si a nasbírá nové síly. Takový dárek, je trefa do černého!
·         Parfémy
Bezpochyby každého muže, už jednou napadlo, pořídit své partnerce flakónek nějakého parfému. Pokud mluvíme o těch dražších, je to opravdu hodnotný dárek. Bohužel ne každá žena, ho bude moct někde „vynosit“. Navonět se na nákup, nebo do práce, může samozřejmě taky, takže tím nic nezkazíte. Raději si, ale předem zjistěte, jaký typ vůní má ráda.
·         Kosmetika
Koupit ženě kosmetiku, se ne vždy vyplácí. Ať už se jedná o dekorativní, nebo pečující, tady si ženy rádi kupují všechno samy. Pokud, ale přesně víte, co si sama kupuje a momentálně ji to schází, nemusí to být, až tak špatný nápad.
·         Vlastní výběr
Co se týče volby, dát partnerce prostor vybrat si, co sama chce, je krásné gesto, ale jako typ dárku, naprosto odfláknutá záležitost. Potěší ji to zcela jistě z toho důvodu, že ví, že po tom toužila, ale samotný moment překvapení a vaší iniciativy, už bohužel nezažije. A v tom také tkví kouzlo, dávání dárků.
omlouvám se

10 tipů, jak vybrat správný dárek

1.      Nepodléhejte panice, každou koupi dárku si předem rozmyslete!
2.      Buďte originální, při výběru hledejte a přemýšlejte!
3.      Kupujte jen to, co opravdu využije!
4.      Předem si nenápadně zjistěte, co ji chybí a co, by si přála.
5.      Nekupujte stejnou věc podruhé. Pokud už to někdy dostala, hledejte jinde!
6.      Pátrejte po jejích touhách přes kamarádky – ony vědí všechno!
7.      Nejdražší neznamená nejlepší!
8.      Zaměřte se na jednu věc, nepřemýšlejte nad množstvím!
9.      Nestačí doufat, že se ji to bude líbit – musíte to vědět!