Pletené šaty jsou universálním kouskem v šatníku, tyhle šaty můžete nosit na různé způsoby! 

Home / Nákupy / Pletené šaty jsou universálním kouskem v šatníku, tyhle šaty můžete nosit na různé způsoby! 

Víte, který universální kousek v šatníku by měla mít každá žena? Jsou to úpletové šaty, které můžete nosit po celý rok a vždy budete vypadat skvěle.

Pletené šaty jsou universálním kouskem v šatníku, tyhle šaty můžete nosit na různé způsoby!

Ať je venku zima, mrzne, prší, sněží nebo naopak svítí sluníčko, zkrátka za každého počasí si užijete úpletové či pletené šaty, které můžete nosit při každé příležitosti. Pokud přemýšlíte, čím svůj šatník oživíte nebo už se chcete připravit na podzimní počasí, stačí vám jedny jediné šaty, které unosíte snad na sto způsobů. Pletené šaty sluší každé postavě, mohou být volné, přiléhavé, krátké i dlouhé, stačí k nim obout správné boty a vzít vhodné doplňky a každý den snadno vytvoříte zcela jiný a nový outfit. V těchto šatech zazáří každá žena a v každém věku!

pexels-photo-289225

K teniskám i k lodičkám

Pletené, svetrové, úpletové nebo háčkované šaty Mlada-moda.cz unosíte opravdu za jakéhokoliv počasí, snadno se kombinují a stačí málo a vytvoříte si zcela nový outfit v jakémkoliv stylu podle vlastní potřeby. Lehké úpletové šaty je možné nosit dokonce i v létě, pokud zvolíte model na zapínání s knoflíčky, z úpletových šatů si rázem můžete vytvořit i přehoz. Existuje skutečně mnoho variant, jak pletené či úpletové šaty můžete nosit.

pexels-photo-3262937

Pletené šaty patří skutečně k universálním kouskům ženského šatníku, snadno si díky nic vytvoříte elegantní outfit do práce či na důležitou schůzku, stejně tak je můžete obléknout na procházku po městě nebo na schůzku s přáteli. Stačí si pouze pohrát s doplňky. K pleteným šatům se skvěle hodí tenisky, ale i boty na podpatku, pokud je budete nosit v zimě nebo na podzim, vypadají skvěle v kombinaci s kotníkovými nebo vysokými kozačkami.

Zvýrazněte pas

Pletené šaty můžete nosit i podle typu své postavy, pokud se snažíte nějaké nedokonalosti skrývat, můžete zvolit volnější model a délku pod kolena, pokud ale naopak chcete své křivky zvýraznit, určitě sáhněte po obtažených šatech, které vám sednou jako ulité. Velmi rafinovaně pak vypadá, když volnější pletené šaty stáhnete v pase páskem. Vytvoříte tím zajímavý kontrast, navíc skryjete nedokonalosti a zvýrazníte jen to, co je na ženě nejkrásnější. A to je její pas. Pak už jen stačí obout slušivé boty, vzít si kabelku a můžete vyrazit do ulic.

Spolehněte se na to, že v pletených šatech zazáříte, navíc oceníte, jak moc jsou tyto šaty všestranné.

3.5/5 - (2 votes)